Güncel
15 Oca 2021 10:40 Son Güncelleme: 19 Oca 2021 11:59

ABD Başkanlık yemin töreninde Lady Gaga ve Jennifer Lopez konser verecek

ABD'nin seçilmiş başkanı Joe Biden'in yemin töreninde tam bir şov yaşanacak. Bir yandan Trump taraftarlarının yaşatacağı şiddet korkusu öte yandan başkanlık yemin töreninde yapılacak olan konserli şov... Herkes 20 Ocak tarihini bekliyor.

ABD Başkanlık yemin töreninde Lady Gaga ve Jennifer Lopez konser verecek

ABD tarihinin belki de en dikkat çekici seçim sonrası yaşanan gelişmeler halkasına bir yenisi daha ekleniyor. 20 Şubat'ta yapılacak olan yemin töreninde Lady Gaga ve Jennifer Lopez konser verecek. 

Joe Biden'ın yemin töreninde Lady Gaga ve Jennifer Lopez konser verecek. ABD başkanlığına seçilen Joe Biden'ın 20 Ocak'taki yemin töreninde Lady Gaga ve Jennifer Lopez performans sergileyecek.

Lady Gaga'nın ABD ulusal marşını söyleyeceği törende, Jennifer Lopez de konser verecek.

Yemin töreni hem yeni tip Koronavirüs salgını hem de 6 Ocak'taki ABD Kongresine baskının ardından sınırlı sayıda kişinin katılımıyla gerçekleşecek.

ABD'li ünlü aktör Tom Hanks'in sunuculuğunu yapacağı yemin töreninde Jon Bon Jovi, Justin Timberlake ve Demi Lovato da performans sergileyecek.

Güvenlik önlemlerinin üst düzeye çıkarıldığı başkent Washington'da yemin töreninin yapılacağı gün 20 bin ulusal muhafız görev yapacak.