Cedi Osman ve Ebru Şahin görüntülendi

NBA’de ‘Cleveland Cavaliers’ forması giyen milli basketbolcu Cedi Osman ile oyuncu Ebru Şahin bir süredir aşk yaşıyor. Ebru Şahin magazin basınını “Boş haber yapmak daha kolay, ayıp” diye suçlayarak bu aşkı yalanlamıştı. Ebru Şahin ve Cedi Osman köşeye sıkışınca lokantadan el ele çıktı.

Cedi Osman ve Ebru Şahin görüntülendi - Sayfa 1

NBA’de ‘Cleveland Cavaliers’ forması giyen milli basketbolcu Cedi Osman ile Ebru Şahin’in adı 3 hafta önce aşk dedikodusuna karışmıştı. Şahin magazin basınını suçlayarak “Hava sıcak tabii. Araştırmak yerine boş haber yapmak daha kolay, ayıp. Mesleğinize mi saygınız yok bilemiyorum” demişti. 

13
Cedi Osman ve Ebru Şahin görüntülendi - Sayfa 2

Cedi Osman ise “Haberlerin gerçekle uzaktan yakından ilgisi yok. Bu konu üzerinden insanlar mağdur edilmesin” açıklamasını yapmıştı. Çift geçen 13 Temmuz akşamı Alaçatı’da bir kulüpte eğlendi. Çıkışta yalan haber yapmakla suçladıkları habercilere gülüp el salladılar.


23
Cedi Osman ve Ebru Şahin görüntülendi - Sayfa 3

Ebru Şahin ile Cedi Osman önceki akşam da Alaçatı’daki Yeni Yer adlı lokantadan el ele çıktı. Cedi Osman “İlişkimiz yeni başladı. Arkadaş ortamında tanıştık. Her şey çok güzel gidiyor” dedi.


33