Türkiye
17 Ara 2020 15:18 Son Güncelleme: 17 Ara 2020 15:37

Çift eşle aynı evde hayat ölüm getirdi! Sıra bendeydi dedi ve bıçakladı....

Ankara'da yaşanan olayda biri resmi diğeri imam nikahlı iki eşle yaşayan müzisyen Önder Çelik, 'sıra bendeydi' kavgasında bıçaklanacak öldürüldü.

Çift eşle aynı evde hayat ölüm getirdi! Sıra bendeydi dedi ve bıçakladı....

Önder Çelik, eşi Seher Çelik ve sevgilisi Yeşim Kavuştuk ile aynı evde yaşıyordu. Ayrı odalarda kalan kadınlarla sırasıyla bir gece geçiren Çelik, sırayı şaşırıp iki geceyi eşiyle geçirince kıskançlık krizine giren sevgilisi tarafından göğsünden bıçaklanarak öldürüldü.

Ankara Pursaklar’a bağlı Ayyıldız Mahallesi Mithatpaşa Sokak’taki evde önceki akşam yaşanan cinayet, çok çarpıcı bir hikâyeyi barındırıyordu. Önder Çelik (43), Seher Çelik (34) ile evlendikten 2 yıl sonra sevgilisi Gül Yeşim Kavuştuk’u (40) da aynı eve getirdi. Çelik, farklı odalara yerleştirdiği iki kadınla aynı evde yaşamaya başladı. Ayrıca sıraya koyarak her gece birisinin odasında kalıyordu.

Hürriyet'ten Fevzi Kızılkoyun'un haberine göre, önceki gece ise sıra şaştı. Kavuştuk, birlikte yaşadığı Önder Çelik’in nikâhlı eşiyle 2 gece üst üste geçirmesiyle kıskançlık krizine girdi. İki kadın ile Çelik arasında tartışma çıktı.

Tartışmanın büyümesi üzerine Kavuştuk, mutfaktan aldığı bıçakla Önder Çelik’i göğsünden bıçakladı. Bıçağın kalbine isabet ettiği Çelik, evde hayatını kaybetti.

Olayın duyulması üzerine eve giden polis ekipleri Önder Çelik’i öldüren Kavuştuk’u gözaltına aldı. Korkudan başka bir odaya girerek kapıyı kilitleyen Seher Çelik de bulunduğu yerden çıkartılarak ifade vermesi için Emniyet’e götürüldü.