Güncel
14 Kas 2020 13:21 Son Güncelleme: 14 Kas 2020 13:45

Cumhurbaşkanı Erdoğan KKTC'ye pikniğe geliyor! Ziyaret programında o iki yer yok!

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın KKTC programı belli oldu. Erdoğan, Cumhuriyet Bayramı kutlamalarına katılacak, Maraş'ta piknik yapacak ama 'onları ziyaret' etmeyecek...

Cumhurbaşkanı Erdoğan KKTC'ye pikniğe geliyor! Ziyaret programında o iki yer yok!

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın KKTC programı açıklandı. KKTC'nin kuruluş yıldönümü döloyasıyla Cumhuriyet Bayramı kutlamalarına katılacak olan Erdoğan, Maraş'ta piknik yapacak. Erdoğan'ın programında dikkat çeken ise 'onları ziyaret' etmeyecek olması...

KKTC’nin kuruluş yıl dönümü dolayısıyla KKTC’ye ziyaret gerçekleştirecek Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın KKTC programı açıklandı.

Erdoğan'ın programında Cumhuriyet Bayramı resmi geçit törenine katılım ve Lefkoşa'da yapımı tamamlanan Acil Durum Hastanesi açılışı yer alıyor. 

Cumhurbaşkanı Erdoğan KKTC’nin 37. Kuruluş yıl dönümü dolayısıyla düzenlenen resmi törende yer alacak. Ülke genelinde düzenlenecek törenlerin yanı sıra Lefkoşa’da yapımı tamamlanan Acil Durum Hastanesi’nin açılışını Cumhurbaşkanı Tatar ile birlikte gerçekleştirecek. 

Törenler ve hastane açılışı için KKTC’ye gelecek olan Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın KKTC’deki programı belli oldu...

Ercan Havalimanı’na yarın saat 11.00’de varacak olan Erdoğan, saat 12.00’de Lefkoşa Dr. Fazıl Küçük Bulvarı’nda düzenlenecek olan törene katılacak.

Törenin tamamlanmasının ardından 8 Ekim’de bir kısmı halka açılan kapalı Maraş bölgesini ziyaret etmesi beklenen Erdoğan, saat 16.30’da da Acil Durum Hastanesi’nin açılışına katılacak.

ONLARI ZİYARET ETMEYECEK

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın programında dikkat çeken Rauf Denktaş ve Dr. Fazıl Küçük'ün anıt mezar ziyaretlerinin olmaması... 

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın KKTC ziyareti ile ilgili ayrıntıların açıklanmasının ardından KKTC Kurucu Cumhurbaşkanı Rauf Denktaş ve Kıbrıs Türk kurtuluş mücadelesinin lideri Dr. Fazıl Küçük anıtlarının ziyaretinin programa konulmaması dikkat çekti.