Güncel
08 Ara 2020 07:59 Son Güncelleme: 08 Ara 2020 08:18

Eski İsrail uzay güvenlik şefinden müthiş iddia: Trump uzaylıların tavsiyesini dinledi

Eski İsrail uzay güvenlik şefi Prof. Haim Eshed müthiş bir iddayı ortaya attı. ABD'nin uzay ordusu bütçesini artıran Trump'ın uzaylıların varlığıyla ilgili gerçekleri gün yüzüne çıkarmanın eşiğine geldiğini söyledi.

Eski İsrail uzay güvenlik şefinden müthiş iddia: Trump uzaylıların tavsiyesini dinledi

Eski İsrail uzay güvenlik şefi Prof. Haim Eshed, Trump ve uzaylılar hakkında müthiş bir iddia ortaya attı. Eshed, ABD tarihinde uzay ordusunun bütçesini en çok artıran Başkan Trump'ın uzaylılarla temas halinde olduğunu ve onların tavsiyesini dinlediğini öne sürdü. 

Uzaylıların "Galaktik Federasyonu" ile İsrail ve Amerika Birleşik Devletleri (ABD) yıllardır temas halinde olduğunu açıklayan emekli general, insanlık hazır olana hadar histerinin önlenmesi amacıyla bu bilgiyi gizli tuttuklarını kaydetti.

1981-2010 yılları arasında 30 yıla yakın süre İsrail'in uzay güvenlik programını yürüten ve üç kez İsrail Güvenlik Ödülü'ne layık görülen Prof. Eshed, Yediot Aharonot gazetesine verdiği mülakatta uzaylılar ve "evrenin dokusunu" anlama ve araştırma arzusundaki Amerikalılar arasında "ne tür anlaşmalar yapıldığına dair ayrıntılı tanımlamalarda" bulundu.

87 yaşındaki emekli generale göre uzaylılar ve Amerikalılar arasındaki işbirliği Mars üzerinde Amerikalı ve uzaylı temsilcilerin bulunduğu gizli bir yeraltı üssünü de kapsıyor.

TRUMP AÇIKLAMAK İSTEDİ AMA...

New York Post Gazetesi konuyla ilgili haberinde Eshed'in "Trump uzaylıların varlığıyla ilgili gerçekleri gün yüzüne çıkarmanın eşiğindeydi ama Galaktik Federasyon'daki uzaylılar 'Bekle, önce insanların sakinleşmesine fırsat ver' dedi. Onlar toplu histeri başlatmak istemiyor. İlk olarak bizim aklı selim ve anlayışlı olmamızı istiyor" dediği kaydedildi.

Jewish Press'te ise uzaylıların barış için geldiklerini belirten Eshed'in "Onlar insanlığın evrilmesini ve uzay ile uzay gemilerinin ne olduğunu daha iyi anlayacak düzeye ulaşmamızı bekliyor" dediği ve o tarihe kadar uzaylıların hareketlerinin gizli kalması hususunda anlaşma yaptığını ,ddia ettiği aktarıldı.

 

ETİKETLER
#Trump