Güncel
08 Ara 2020 15:20 Son Güncelleme: 08 Ara 2020 15:26

İş Dünyasının Oscarı'ndan Finansevim’e 2 Ödül birden

Finansevim Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Kolo dünyaca prestijli iş dünyası ödüllerinden olan Stevie Awards'ta, Yılın Finansal Girişimcisi ve Yılın Yönetim Kurulu Başkanı dallarında ödül kazandı. 

İş Dünyasının Oscarı'ndan Finansevim’e 2 Ödül birden

Türkiye’nin yapı tasarruf sistemi Finansevim iş dünyasının en prestijli ödüllerinden olan Stevie Awards'ta iki ödül birden kazandı. 

Finansevim ve Kolo Holding Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Kolo,  Yılın Finansal Girişimcisi dalında Gümüş, Yılın Yönetim Kurulu Başkanı dalında ise bronz ödülün sahibi oldu. 

Binlerce ailenin ev ve otomobil ihtiyaçlarında hayallerine ulaşmasına vesile olan Türkiye’nin yapı tasarruf sistemi Finansevim başarıları ile adından söz ettirmeye devam ediyor. Ürettiği finans modelleri ile yapı tasarruf sandıkları sektörünün Türkiye’deki temsilcisi konumunda olan Finansevim markası dünya çapında aldığı ödüller ile yine öncü oldu.

Kazanılan ödüllerle ilgili konuşan Finansevim Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Kolo: “Tasarruflarını değerlendirmek için bizleri tercih eden müşterilerimize ayrıcalıklı hizmetlerimizi sunmaya devam ediyoruz. 28 ülkede markamızın tescillenmesi ve uluslararası alanda aldığımız kalite belgelerimiz ile müşterilerimize yepyeni bir dünyanın kapılarını açmıştık. Stevie Awards'ta, aldığımız Yılın Finansal Girişimcisi ve Yılın Yönetim Kurulu Başkanı ödülleri bizi daha çok motive etti. Önümüzdeki dönemde de yenilikçi projeleri hayata geçirmeye devam edeceğiz.” dedi.