Iggy Azalea anne oldu

Avustralyalı şarkıcı Iggy Azalea, anne olduğu söylentilerini doğruladı. Bir oğlu olduğunu söyleyen Azalea, "Bunu söylemek için doğru zamanı bekledim. Bebeğimin hayatını saklı tutmak istiyorum ama onun varlığı bir sır değil" dedi.

Iggy Azalea anne oldu - Sayfa 1

"Iggy Azalea, anne oldu" söylentileri bir aydır dillerden düşmüyordu. Azalea, daha fazla dayanamadı ve söylentilerinin doğruladı. Avustralyalı rap şarkıcısı Instagram'dan yaptığı paylaşımla bir oğlu olduğunu duyurdu.


13
Iggy Azalea anne oldu - Sayfa 2

Gerçek adı Amethyst Amelia Kelly olan 30 yaşındaki şarkıcı, "Bunu söylemek için doğru zamanı bekledim ama zaman geçtikçe haberi tüm dünyaya duyurmanın bendeki anksiyeteyi (endişeyi) daha da artırdığını fark ettim. Bebeğimin hayatını saklı tutmak istiyorum ama onun bir sır olmadığını netleştirmek istedim. Onu kelimelerle ifade edilemeyecek kadar seviyorum" dedi.


23
Iggy Azalea anne oldu - Sayfa 3

Bebeğin babası kim?

Hayranları, bebeğin Azalea'nın 23 yaşındaki rap şarkıcısı Playboi Carti ile birlikteliğinden olduğunu düşünüyor. 1 Mayıs'ta DJ Akademiks'in sosyal medya paylaşımında Azalea ve Carti i'yi erkek bebekleri için tebrik etmiş, bebek haberi böyle ortaya çıkmıştı. İkilinin 2018 yazından bu yana birlikte olduğu biliniyor. Çift, 2019'un son aylarında ilişkilerini bir dargın bir barışık ilerletirken, Azalea Instagram'dan "Yalnızım" paylaşımı bile yapmıştı.

33