Türkiye
06 Kas 2020 08:34 Son Güncelleme: 06 Kas 2020 08:42

Koronavirüse yakalanan TC İçişleri Bakanı Soylu'nun son durumu

Koronavirüse yakalanan TC İçişleri Bakanı Soylu'nun son durumu merak ediliyordu. Bakan Soylu sağlık durumu hakkında sosyal medya paylaşımı yaptı.

Koronavirüse yakalanan TC İçişleri Bakanı Soylu'nun son durumu

Türkiye Cumhuriyeti İçişleri Bakanı Süleyman Soylu koronavirüs tedavisi hakkında açıklama yaptı. Son durumuyla ilgili sosyal medyadan açıklama yapan Bakan Soylu, ailesinin ve kendisinin tedavilerinin evde devam edeceğini söyledi. 

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, ''Bir müddetir hastane ortamında süren tedavimiz, doktorların da uygun görmesiyle birkaç günlük dinlenme koşulu ile evde edecek. Eşim ve kızım ise negatife döndü'' açıklamasında bulundu.

İçişleri Bakanı Soylu hafta sonu yaptığı yazılı açıklamada; eşi, kızı ve kendisinin Covid-19 testinin pozitif çıktığını, tedavilerine hastanede devam edildiğini bildirmişti.

Süleyman Soylu, yaptığı yeni açıklamada corona virüs tedavisine evde devam edileceğini açıkladı.  Soylu şu ifadelere yer verdi:  ''Bir müddetir hastane ortamında süren tedavimiz, doktorların da uygun görmesiyle birkaç günlük dinlenme koşulu ile evde edecek. Eşim ve kızım ise negatife döndü''