Magazin
03 Kas 2020 08:00 Son Güncelleme: 03 Kas 2020 09:13

Koronavirüsten kurtulan Tuvana Türkay immün plazma isteyenlere çağrı

Ünlü oyuncu Tuvana Türkay yakalandığı koronavirüsten kurtuldu. Karantinadaki tedavisinin ardından Tuvana Türkay, "İmmün plazma tedavisi için kan bağışında bulunmak isterim. Kan Grubu A RH (+). İhtiyacı olanlar mesaj atabilirler." dedi.

Koronavirüsten kurtulan Tuvana Türkay immün plazma isteyenlere çağrı

Tuvana Türkay'dan koronavirüs tedavisi olan hastalara çağrı... Ünlü oyuncu yakalandığı hastalığı yendikten sonra immün tedavisi gören diğer hastalara kan verebileciğini duyurdu.

Tuvana Türkay, geçtiğimiz ay gittiği Londra'da koronavirüse yakalandı. 16 gün karantinada kalan oyuncu hastalığı yendiğini açıkladı.

Ünlü oyuncu magazin basınında sık sık yer alıyor. Önce futbolcu Alper Potuk'la evleneceğine dair haberler çıktı. Ancak bu gerçekleşmedi. Ardından babası yaşındaki ünlü oyuncu Selçuk Yöntem arasında bir ilişki olduğuna dair iddialar... Yalanlanan bu iddianın ardından 30 yaşındaki oyuncunun yeni bir aşka yelken açtığı sayfalara yansıdı.

İş insanı Erdem Özün'le aşk yaşayan genç kadın, geçtiğimiz ay Londra'ya sevgilisinin yanına gitmişti.

Yurtdışı tatilinin ardından İstanbul'a dönen Türkay, iş nedeniyle bulunduğu kalabalık ortamdan ayrıldıktan sonra ateş ve öksürük şikayetiyle hastaneye başvurdu. Koronavirüs test sonucu pozitif çıkan güzel oyuncunun evde tedavisi başladı. Tuvana Türkay, 16 günlük karantinanın ve tedavisinin ardından Covid-19 testinin negatife döndüğünü duyurdu.

Instagram hesabından açıklama yapan Türkay, "Herkese merhaba. Covid atlattım. 16 gündür evdeyim ve yapılan testler sonucu artık negatif olduğum belli. İmmün plazma tedavisi için kan bağışında bulunmak isterim. Kan Grubu A RH (+). İhtiyacı olanlar mesaj atabilirler. Sevgiler" dedi.

ETİKETLER
#Tuvana Türkay