Türkiye
04 Oca 2021 12:22 Son Güncelleme: 04 Oca 2021 12:34

Koronavirüsü 30 saniyede yok eden ilaç bulundu! Müthiş iddia canlı yayında açıklandı

Koronavirüsü 30 saniyede yok eden, hastaları ayağa kaldıran ilaç bulundu. Türkiye'de canlı yayında iddiayı ortaya atan ünlü araştırmacı Hakan Bayrakçı "Bizzat tanık oldum" dedi ve açıkladı.

İnsanlığın beklediği o mucize ilaç Türkiye'de bulundu! Müthiş iddianın sahibi sıradan bir isim değil. "Şahit oldum" diyerek mucize koronavirüs ilacını duyuran kişi ünlü araştırmacı Hakan Bıçakçı. 

Hakan Bıçakçı, CNN Türk canlı yayınında herkesi heyecanlandıran bir iddiada bulundu. Hakan Bayrakçı, aralarında Mehmet Metiner’in de bulunduğu 8 koronavirüs hastasını 30 saniyede iyileştiren bir ilacın bulunduğunu iddia etti.

30 SANİYEDE POZİTİFTEN NEGATİFE

CNN Türk’te yayınlanan CNN Türk Masası’nda ilginç anlar yaşandı. SONAR Araştırma’nın sahibi Hakan Bayrakçı, bulunduğunu iddia ettiği ilaçla ilgili “Ayaktaki hastanın testini 30 saniyede pozitiften negatife çeviriyor. Entübe yatan hastayı da ertesi gün ayağa kaldırıyor.” dedi.

Söz konusu ilacın 8 kişi üzerinde etkisini canlı canlı gördüğünü söyleyen Hakan Bayrakçı, ilacın Türkiye’de üretilmek istendiğini ileri sürdü.

Mehmet Metiner’in de ilacı kullandığını söyleyen Bayrakçı, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ile Metiner vasıtasıyla tanışarak ilaçla ilgili bilgi verdiğini söyledi. Metiner, Bayrakçı’nın açıklaması üzerine “Sen bizi kobay olarak mı kullandın?” diyerek tepki gösterdi.

Bayrakçı’nın detayları anlatmasından rahatsız olan Mehmet Metiner, “Gizliliği ihlal ettin, açıklamanı doğru bulmadım.” değerlendirmesini yaptı.