Güncel
08 Kas 2020 15:56 Son Güncelleme: 08 Kas 2020 16:18

Koronaya yakalanan ünlü sunucu İkbal Gürpınar'ı kahreden ölüm haberi

Koronavirüse yakalanan ünlü sunucu İkbal Gürpınar hastalığı bir tarafa ölüm acısıyla sarsıldı. Tedavisi tamamlanıp yoğun bakımdan çıkan İkbal Arslan babasını koronavirüsten kaybetmişti. İkbal Gürpınar yine bir ölüm acısı yaşıyor...

Koronaya yakalanan ünlü sunucu İkbal Gürpınar'ı kahreden ölüm haberi

Ünlü sunucu İkbal Gürpınar koronavirüsten ölüm haberleri ile sarsılıyor. Kendisi de koronavirüse yakalanan ve yoğun bakımda tedavisi tamamlanan İkbal Gürpınar önce babasını kaybetti. Koronavirüs nedeniyle babasını kaybeden ünlü sunucu, yeni bir ölümle sarsıldı. 

İkbal Gürpınar koronavirüs tedavisi tamamlanıp yoğun bakımdan çıktı. Ancak tedavisinin tamamlanmasına sevenemedi bile. Koronavirüsten babasını kaybeden ünlü sunucu İkbal Gürpınar bu kez annesini aynı virüs nedeniyle yitirdi. 

Geçtiğimiz günlerde koronavirüs olan ve yoğun bakıma kaldırılan İkbal Gürpınar bir süre önce babasını koronavirüsten kaybetmişti. Gürpınar'ın annesi de koronavirüsten hayatını kaybetti.

Ünlü sunucunun annesi Neriman Dönmez koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti. Gürpınar'ın babası Murtaza Dönmez ve eniştesi de 2 ay önce koronavirüs sebebiyle vefat etmişti.

Gürpınar'ın oğlu sosyal medyadan yaptığı açıklamada kötü haberi şu sözlerle duyurdu: "Oğlu Alper Gürpınar olarak annemin sayfasından siz sevenlerini bilgilendirmek istedim. Canım anneannemiz Neriman Dönmez, Covid -19'dan dolayı Hakk'a yürüdü. Annem İkbal Gürpınar, bugün yoğun bakımdan normal servise çıktı, tedavisine orada devam edilecek."

Geçtiğimiz günlerde koronavirüse yakalanan, tedavisi yoğun bakımda devam eden ünlü sunucu İkbal Gürpınar'ın yoğun bakımdaki tedavisi sona erdi. Gürpınar hastalığının dışında acı haberle sarsıldı. Ünlü sunucunun annesi Neriman Dönmez koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti. Gürpınar'ın babası Murtaza Dönmez ve eniştesi de 2 ay önce koronavirüs sebebiyle vefat etmişti. Gürpınar'ın oğlu sosyal medyadan yaptığı açıklamada kötü haberi şu sözlerle duyurdu: "Oğlu Alper Gürpınar olarak annemin sayfasından siz sevenlerini bilgilendirmek istedim. Canım anneannemiz Neriman Dönmez, Covid -19'dan dolayı Hakk'a yürüdü. Annem İkbal Gürpınar, bugün yoğun bakımdan normal servise çıktı, tedavisine orada devam edilecek."