Magazin
02 Tem 2023 23:25 Son Güncelleme: 02 Tem 2023 23:50

Bi’Nevi Alaçatı’da Kerimcan fırtınası

Alaçatı’nın en ünlü mekanı Bi’Nevi Alaçatı sevenleriyle “Yaza Merhaba” partisinde buluştu. Sabahın ilk ışıklarına kadar süren eğlence, DJ Kerimcan'ın performansıyla zirve yaptı. İçeri giremeyenler Bi’Nevi Alaçatı’nın kapısında uzun kuyruklar oluşturdu.

Bi’Nevi Alaçatı’da Kerimcan fırtınası

 

Alaçatı’da Club Baba’da bulunan Bi’Nevi Alaçatı sezona bomba gibi girdi. Ünlü DJ ve fenomen Kerimcan Durmaz’ın sahne aldığı gecede biletler satışa çıktığı ilk saatte tükenirken, bir çok kişi mekandan içeri girebilmek için birbiriyle yarıştı. Gece yarısı Kerimcan’ın sahneye çıkmasıyla mekan adeta yıkıldı. Binlerce kişinin çığlıkları Alaçatı’da yankılanırken, hareketli parçalarını şovlarıyla süsleyen ünlü fenomen mekandakilere unutulmaz bir gece yaşattı. Kerimcan, 3 saat sahnede kaldı. Eğlenceye doymayan tatilciler, tezahürat yapınca ünlü DJ tekrar kabine girdi ve şovuna devam etti. 2 şarkı daha söyleyen Kerimcan eğlenceyi zirveye çıkarırken, özelliklehayranları, kendisiyle fotoğraf çekilebilmek için birbiriyle yarıştı.

Global Group bunyesinde yer alan Bi’Nevi Alaçatı club olmanın dışında, restaurant hizmeti de veriyor. Global Group'un CEO'su Kemal Değirmenci, 2023 sezonunda Bi’Nevi Alaçatı'nın vites yükselttiğini belirterek, her gece ünlü bir DJ performansı ve konuk sanatçıların süprizleri ile eğlencenin sınırlarını zorladıklarını belirtti.  Özellikle gurbetçilerin tercih ettiği ünlü club Bi’Nevi Alaçatı'nın İstanbul Beşiktaş'ta da bir şubesi bulunuyor.