Nastassia Jacober boşandı, tatile çıktı

Nastassia Jacober Göz Doktoru Efekan Coşkunseven ile olan evliliğini sonlandırdı. Boşanma sonrası çocuklarıyla birlikte Bodrum’a tatile gitti.

Nastassia Jacober boşandı, tatile çıktı - Sayfa 1

Dominik asıllı İsviçreli Nastassia Jacober, 2011’de Göz Doktoru Efekan Coşkunseven ile evlenip İstanbul’a gelin gelmişti. Eva ve Emir adlarında iki çocuğu bulunan çiftin arasına 2018’de kara kedi girmiş, evden kovulduğunu söyleyen Nastassia Jacober boşanma davası açmıştı.


13
Nastassia Jacober boşandı, tatile çıktı - Sayfa 2

Mahkeme çocuklarımızın velayetini ikimize de verdi. Babaları istediği zaman görebilecek. Eğitim masraflarını da karşılayacak. Eva ve Emir için dostane bir şekilde anlaşmaya vardık. Bizim aşkımız bitmişti. Son iki yıl hiç ama hiç mutlu değildik. Boşanma sürecinde eski eşim ile konuşmadık bile. Ama artık oğlumuz ve kızımız için görüşmeye başladık. Artık ona mutluluklar diliyorum. Ben Türkiye’yi çok seviyorum ve İstanbul’dan ayrılmayı düşünmüyorum.


23
Nastassia Jacober boşandı, tatile çıktı - Sayfa 3

Dava nihayet sonuçlandı. Mahkemeden 15 gün önce boşanma kararı çıktı. Nastassia Jacober de oğlu ve kızını alıp Bodrum’a tatile gitti. Nastassia Jakober ile konuştum.


33