Magazin
06 Eki 2020 18:29 Son Güncelleme: 06 Eki 2020 22:07

Özgü Namal'ın acı günü! İki çocuğunun babasını kaybetti

Ünlü oyuncu Özgü Namal'ın acı günü. 53 yaşındaki eşi Serdar Oral kalp krizi geçirerek vefat etti. Özgü Namal'ın Serdar Oral ile olan evliliğinden iki çocuğu bulunuyor.

Özgü Namal'ın acı günü! İki çocuğunun babasını kaybetti

Ünlü oyuncu Özgü Namal'ın eşi Serdar Oral (53) kalp krizi sonucu hayatını kaybetti. Muğla Köyceğiz'de hayatını sürdüren çiftin iki çocuğu bulunuyor. 

Özgü Namal ve Serdar Oral Muğla Köyceğiz'de köy evinde yaşıyordu. Oyunculuğu bırakan ve bu sürede Nefes ve Elem Su adlarında iki çocuk sahibi olan Özgü Namal, Köyceğiz'de bir köye yerleşmişti. Çift, kiraladıkları köy evinde yaşıyordu.

Özgü Namal'ın eşi Serdar Oral'ın ölüm sebebi kalp krizi olarak açıklandı. Serdar Oral'ın kalp krizi geçirmesi üzerine, çocukların bakıcısı durumu farketti. Sağlık ekiplerinin müdahalesinin ardından Oral, Köyceğiz Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Kalp krizi geçirdiği belirlenen Oral, yapılan müdahaleye rağmen kurtarılamadı.

Serdar Oral kimdir ?

Ahmet Serdar Oral, 2006 yılında özel bir firmanın genel müdürlüğünü yaptı. Daha sonra kendisi bohem bir hayat tarzını seçti ve Fethiye'ye yerleşti. Burada uzun süre yoga ve nefes dersleri ile ilgilendi.

Altı yıldır oyuncu Özgü Namal ile birlikte olan Ahmet Serdar Oral, gözlerden uzak bir yaşam sürüyordu. Namal'dan önce iki evlilik yapan Oral'ın bu evliliklerinden toplam üç çocuğu bulunuyor.