Güncel
27 Kas 2020 08:00 Son Güncelleme: 27 Kas 2020 08:01

Putin'in genç sevgilisi servetine servet katıyor! Yıllık kazancı dudak uçuklatıyor

Putin'in kendisinden 35 yaş genç sevgilisi servetine servet katıyor. Yıllık kazancı dikkat çeken genç sevgilisi ile Putin aşkını "gizli" yaşıyor.

Putin'in genç sevgilisi servetine servet katıyor! Yıllık kazancı dudak uçuklatıyor

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in "gizli" sevgilisi Alina Kabaeva'nın yıllık kazancı dudak uçuklatıyor. Putinden 35 yaş küçük eski jimnastikçi Alina Kabaeva, bir medya şirketinin patronu olduğu belirtilirken, yıllık kazancının 7.5 milyon sterlinden (Yaklaşık 80 milyon lira) fazla olduıu ifade ediliyor. 

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, özel hayatı ve ailesiyle ilgili detayları gizli tutmasıyla biliniyor. Putin'in özel hayatına ilgişkin çarpıcı bir iddia ortaya atıldı.

Uzun bir süredir Putin'in kendisinden 35 yaş küçük eski jimnastikçi Alina Kabaeva ile gizli aşk yaşadığı konuşuluyordu. Şimdi konuşulan ise Alina Kabaeva'nın yıllık kazancı...

37 yaşındaki Alina Kabaeva'nın bir medya patronu olduğu ve yılda 7.5 milyon sterlinden fazla kazandığı iddia ediliyor. İngiliz medyası Alina Kabaeva'nın yıllık kazancını sayfalara taşıdı. Sızan Federal Vergi Servisi veri tabanına göre, eski sporcunun Ulusal Medya Grubu'ndaki resmi geliri 785.4 milyon ruble (7.78 milyon sterlin) olduğu ifade edildi.

Haberde, Alina Kabaeva'ya başkanlığını yaptığı Ulusal Medya Grubu'nun hissedarı olan ve Putin'e yakın milyarder Yury Kovalchuk aracılığıyla ödeme yapıldığı ileri sürüldü.