Güncel
09 Kas 2020 09:36 Son Güncelleme: 09 Kas 2020 09:49

Seçimi kaybeden Trump boşanıyor iddiası!

Trump'ın eski danışmanı Omarosa Manigault Newman, Trump çiftinin 15 yıllık evliliğinin bitmesi için dakikalar kaldığını iddia etti.

Seçimi kaybeden Trump boşanıyor iddiası!

Trump seçimi kaybetti ve boşanma davası ile karşı karşıya...15 yıllık evlilik seçim hüsranı ile bitiyor. Trump çiftinin boşanacağı ve bunun için de dakikaların sayıldığı iddia ediliyor. 

Trump'ın eski danışmanı Omarosa Manigault Newman, Donald Trump'ın seçimi kaybetmesinin ardından şimdi de eşini kaybedeceğini idda etti. İddiası Daily Mail gazetesinde haber oldu.

Başkan Trump'ın eski yardımcısı Omarosa Manigault Newman, 15 yıllık evliliğin sona erdiğini iddia ederek, "Melania boşanmak için dakikaları sayıyor" dedi.

ABD başkanlığını Joe Biden'e kaptıran Donald Trump'ın başı, kasım ayında beklenmedik bir şekilde istifa eden danışmanı Omarosa Manigault Newman'ın açıklaması ile ağrıyacak.

Newman, Trump'ın seçimi kaybetmesiyle birlikte karısı Melenia'nın artık boşanma davası açmak için geri sayıma başladığını söyledi.

Omarosa, Trump'ın ve Melenia'nın evliliklerinin çok tuhaf bir evlilik olduğunu ve Trump'ın Melenia'yı eşten çok bir emir kulu gibi gördüğünü söyledi.

Omarosa açıklamasına şöyle devam etti: "Bu evlilik hakkında yorum yaparken çok dikkatli davranıyorum çünkü kapalı kapılar ardında neler olduğunu bilseniz başınız döner.

Ben Trump ve Melenia çiftini ilk görüşmeye başladıklarından bu yana tanıyorum. 17 yıllık ilişkilerinde Trump ve eşi bazen birbirlerini çok sevdiler.

Ancak bazen de Trump eşine tam olarak köle muamelesi yaptı. Birçok kez medya önünde Melenia'nın Trump'ın elini tutmak istememesi de evlilikleri hakkında ipucu veriyordu"

Melenia'nın boşanma işlemlerine başlaması için Beyaz Saray'dan taşınmalarını beklediğini ve saatleri saydığını söyledi.

ABD başkanı Donald Trump'ın danışmanı Omarosa Manigault Newman, Kasım ayında beklenmedik bir şekilde istifa etmişti.