Survivor Berkan askerliği bitirdi

'Survivor 2020' yarışmasıyla adını duyuran Berkan Karabulut vatani görevini yaptı. Askerden dönen Karabulut duygularını sosyal medya hesabından dile getirdi.

Survivor Berkan askerliği bitirdi - Sayfa 1

'Survivor Ünlüler-Gönüllüler 2020' yarışmasının sona ermesiyle birlikte yarışmacılar özel hayatlarıyla gündeme gelmeye devam ediyor. Yarışmaya sonradan dahil olmasına rağmen dördüncü olmayı başaran Berkan Karabulut geçtiğimiz ay vatani görevini yapmak için askere gitmişti.

Terhis olan Berkan Karabulut sosyal medya hesabından müjdeyi verdi.

14
Survivor Berkan askerliği bitirdi - Sayfa 2

Askerde çekildiği fotoğrafları paylaşan Karabulut, "Hayatımız her anını doya doya yaşarken aynı zamanda mutluluğun ve sevginin paylaşarak büyüdüğünü unutmamamız için bize hep mesajlarla gelirken bunun farkında olmamak nankörlük olur. 1 ay da olsa görevimi yerine getirdiğim için çok mutlu onurlu ve gururluyum. 4. takıma selam olsun. Ve merak edenler için söyleyebilirim ki geri döndüm. Bu hafta sıcağı sıcağına askerlik öncesi ve sonrası duygularımla alakalı videom sizlerle YouTube'da, en az sizin kadar heyecanlı ve meraklıyım. Geri döndüm derken şaka değildi artık sabahları öyle rahat kalkmak yok" mesajını paylaştı.


24
Survivor Berkan askerliği bitirdi - Sayfa 3

Askerlik sırasında çekilen fotoğraflarını paylaşan Survivor Berkan Karabulut’un gönderisi kısa süre içinde binlerce yorum ve beğeni aldı.


34
Survivor Berkan askerliği bitirdi - Sayfa 4

Survivor Berkan’ın fotoğrafına ise ilk yorum sevgilisi Lale Onuk’tan geldi.


44