KKTC
01 Kas 2020 12:08 Son Güncelleme: 01 Kas 2020 17:17

Traktörle çarpıyan otomobilin sürücüsü hayatını kaybetti

Paşaköy Turunçlu anayolunda yaşanan trafik kazasında 29 yaşındaki Oğuzhan Cilo hayatını kaybetti.

Traktörle çarpıyan otomobilin sürücüsü hayatını kaybetti

Paşaköy Turunçlu anayolu üzerine bu sabah meydana gelen feci trafik kazasında bir kişi hayatını kaybetti. 29 yaşındaki Oğuzhan Cilo'nun, ön tarafı hurdaya dönen otomobilden kurtulması mümkün olmadı. Kazada bir kişi hayatın kaybederken, aynı otomobildeki Batuhan Cilo ise yaralandı. 

Paşaköy Turunçlu anayolu üzerine bu sabah meydana gelen trafik kazasında 29 yaşındaki Oğuzhan Cilo hayatını kaybetti. Kaza,  Oğuzhan Cilo’nın kullandığı araçla karşı şeritten gelen traktörün tırmığına çarpasıyla gerçekleşti. Ayni araçta yolcu olarak bulunan 19 yaşındaki Batuhan Cilo ise yaralandı.

Polisin verdiği bilgiye göre kaza saat 05:45 sıralarında, Paşaköy - Turunçlu Anayolu üzerinde Kurudere'de meydana geldi. Oğuzhan Çilo (E-29), yönetimindeki NH 830 plakalı araç ile Turunçlu istikametinden Paşaköy istikametine doğru seyrettiği sırada yolun sağına geçti. O sırada karşı istikametten gelen  Sait Uzun (E-30) yönetimindeki NG 488 plakalı traktörün arkasında takılı bulunan tırmığa çarptı. 

Kaza sonucu NH 830 plakalı araç sürücüsü Oğuzhan Çilo kaza yerinde yaşamını yitirdi. Kazada yaralanan NH 830 plakalı araçta yolcu olarak bulunan Batuhan Çilo (E-19) ise kaldırıldığı Gazimağusa Devlet Hastanesinde tedavisi görüyor. 

ETİKETLER
#Trafik kazası