Türkiye
05 Kas 2020 22:32 Son Güncelleme: 05 Kas 2020 22:44

TRT'nin ünlü spikeri de koronavirüse yakalandı! Dua istedi

TRT'nin ünlü spikeri de koronavirüse yakalandı. "Önlemlere rağmen yakalandık" diyerek sosyal medyadan yaşadıklarını duyuran ünlü spiker kim mi?

TRT'nin ünlü spikeri de koronavirüse yakalandı! Dua istedi

TRT'nin ünlü spikeri de koronavirüse yakalandı. "Önlemlere rağmen yakalandık" diyen ünlü spiker hafta için her sabah TRT Haber ekranından seyirciyle buluşuyordu. 16 Kasım'a dek ekranda olmayacağını da açıklayan ünlü skiper kim mi?

Hafta içi her sabah TRT Haber ekranlarından Dün Bugün programıyla izleyici karşısına çıkan Selver Gözüaçık de koronavirüse yakalandı.

Selver Gözüaçık, hastalığıyla ilgili bilgi verdi. Selver Gözüaçık'ın sosyal medya hesabından hasatalğıyla ilgi yaşadıklarına anlattı: 

"Sevgili dostlar iyi ihtimalle en erken 16 Kasım sabahına kadar birlikte olamayacağız, bu bir avuç ilaçtan da anlayabileceğiniz gibi bütün önlemlere rağmen yine de yakalandık #covid19 a :((( Şimdilik hafif bir grip görünümünde geçiriyorum, inşallah böyle de devam eder. Duanızı eksik etmeyin lütfen. Yayına dönünce size hangi sırayla ne gibi belirti ve etkileri yaşadığımı teker teker anlatacağım. Belki erken farketmeniz anlamında bir katkım olur. Hatta kendi tecrübemden ilk katkıyı da yapiim: Öyle ateş ve öksürükle başlamadı bende belirtiler mesela, ilk belirti kas ve eklem ağrısıydı, özellikle bel ve bacaklarda... Sinsi bir virüs, en ufak fırsatı kaçırmayan bir virüs, o yüzden herzaman #maske #mesafe ve #temizlik değişmez önceliğiniz olsun, olabildiğince kollayın kendinizi, görüşmek üzere şimdilik hoşçakalın... #selvergozuacik #dunbuguntr