Türkiye
14 Kas 2020 11:37 Son Güncelleme: 14 Kas 2020 11:44

Türkiye'nin konuştuğu fotoğraf! Spor dünyasına damga vurdu...

BJK Başkanı Ahmet Nur Çebi'nin TFF Başkanı Nihat Özdemir ile yaptığı görüşmede çekilen bu fotoğraf spor dünyasına damga vurdu.

Türkiye'nin konuştuğu fotoğraf! Spor dünyasına damga vurdu...

Beşiktaş'ın Başkanı Ahmet Nur Çebi ile TFF Başkanı Nihat Özdemir görüşmesinde çekilen fotoğraf Türkiye'de en çok konuşulan konulardan birine ait. Konu aslında sadece spor dünyasını ilgilendirmiyor. Spora uzak olanlar da bu fotoğraf hakkında konuşuyor. 

Zorlu Başakşehir ve Fenerbahçe maçları öncesi toplam 8 futbolcusu koronavirüse yakalanan Beşiktaş'ta Başkan Ahmet Nur Çebi, TFF'den karantina süresinin azaltılmasını istedi.

Sakat ve cezalı futbolcuların üstüne bir de koronavirüse yakalanan isimler eklenince kadro kurmakta zorluk çeken Beşiktaş'ta yönetim, işleri kolaylaştırmak için bir hamlede bulundu.

Başakşehir maçı öncesi az sayıda futbolcuyla idman yapan siyah-beyazlılarda Başkan Ahmet Nur Çebi, TFF Başkanı Nihat Özdemir ile görüştü.

14 günlük karantina süresinin 10 güne düşürülmesini talep eden Çebi'nin, "Sağlık Bakanlığı'nın uygulaması 10 gün, bizim de bu uygulamaya geçmemiz lazım. Çünkü bu sayılar artarak devam ederse maçlar oynanmaz ve ligler bitmez." dediği öğrenildi.

Özdemir'in ise kulüplerin bu isteğini sağlık kuruluna ileteceğini ve mutlaka değerlendirmeye alınacağını ifade ettiği belirtildi.