Türkiye
25 Ara 2020 06:42 Son Güncelleme: 25 Ara 2020 07:02

Ünlü kahin Kassandra'nın 2021 kehaneti: İstanbul'in tepesinde bomba patlayacak!

Her dediği çıkan ünlü kahin Kassandra'nın 2021 kehanetleri ürküttü. Kassandra'nın daha önce söylediklerinin çıkması nedeniyle Türkiye'ye yönelik kehanetleri duyanları tedirgin etti.

Ünlü kahin Kassandra'nın 2021 kehaneti: İstanbul'in tepesinde bomba patlayacak!

Ünlü kahin Kassandra'nın 2021 kehaneti "İstanbul'in tepesinde bomba patlayacak!"... Her dediği çıkan ünlü kahin Kassandra'nın Türkiye'ye yönelik kehanetleri duyanları tedirgin etti.  

2021 yılı kehanetleri arasında İstanbul'a yönelik söylediği "İstanbul'un tepesinde bomba patlayacak gökyüzü adeta delinecek." sözlerinin anlamı merak edildi.

Ünlü kahin Kassandra, Türkiye'ye yönelik 2021kehanetlerini sıraladı. Listenin başında İstanbul'da yaşanacaklar yer aldı. Kassandra "İstanbul'un tepesinde bomba patlayacak gökyüzü adeta delinecek" dedi. 

Bu kehanetiyle susuzluğa işaret ettiğini belirten Kassandra, İstanbul'daki patlamanın yağmur bulutları ile gerçekleşeceği kehanetinde bulundu. Beklenen yağmurların İstanbul ve İzmir için umut verici olmayacağını öne süren Kassandra bunun için belediyelerin yağmur bombaları patlatacağını söyledi. 

İstanbul başta olmak üzere susuzluğun özellikle büyükşehirlerde yine gündeme geleceğini belirten ünlülerin astroloğu Kassandra, "Susuzluk yine sorunlarımızın başında olacaktır. Su sıkıntısının üstesinden yine belediye gelecektir. Bu da yağmur bombasıyla olacak gibi gözüküyor. Kürem havada patlayan bombayı gösterdi. Ben de buna yağmur bombasına yorumladım" diye konuştum. 

Susuzluğun geçici de olsa bu şekilde çözüme kavuşacağını söyleyen Kassandra "İstanbul, İzmir bu sorunu en kayından hisseden şehirlerden. Beklenen yağışlar umulduğu kadar etkili olamayacak. Eskilerin tabiriyle toprağı  ıslatıp, barajları doldurmayacak. Küremde ben istanbul'un tepesinde bomba patlayacağını ve gökyüzünden sele neden olacak yağışları gördüm. Bunu da yağmur bombasına yorumladım. Aynı şey İzmir için  de gerçekleşebilir" dedi.

TÜRKİYE'DE BÜYÜK DEPREM... 

Kahin Kassandra'nın kehanetleri arasında Türkiye'de yaşanacak büyük boyutlu deprem de yer alıyor. 2021 yılında Türkiye'de 5.5 büyüklüğünün üzerinde bir deprem gerçekleşeceği kehanetinde bulunan Kassandra şöyle konuştu: "Jüpiter-Satürn kavuşumuyla 2021 yılı boyunca oluşturacağı dik açılarına paralel olacak. Yıldızlar da kürem de Türkiye'de 2021 yılı içinde deprem olcağını gösteriyor. Bu deprem öyle küçük çapta olmayacak. 5,5 büyüklüğünün üstünde olacak. En az hasarla atmak tek temennim. Ama deprem korkusu hepimizi etkisi altına alacak" diye konuştu.

200 YILLIK DÖNGÜNÜN BAŞLANGICINDAYIZ

Kova burcunun sıfır derecesinde olacağını belirten ünlülerin astroloğu Kassandra, "Bu 200 yıllık döngünün başlangıcıdır. 2021 yılının gelmesi korona virüsün birden yok olacağı anlamı taşımamalı. 2021 yılında da korona virüs etkisini devam ettirebilir. Yıldızlar bana 2021 yılının son aylarında korona virüsün etkisini yitirebileceğini müjdeledi. Ama bu müjdeye sevinmem kursağımda kaldı. Çünkü 2021 yılında da can kayıplarına neden olan başka virüsler ortaya çıkabilir" dedi. 

Ülkeler arasında krizlerin 2021 yılında da devam edeceğini belirten Kassandra, "Bir çok ülke arasında gerginlikler üst sınıra çıkacak gibi gözüküyor. Ama bu gözdağından öteye geçmeyecektir. Çünkü diğer ülkeler böyle bir kafa tutmanın savaşa dönüşmesine izin vermeyecektir. Özellikle doğal kaynaklardan dolayı bazı ülkeler yine birbirlerine kuvvet gösterisi düzenleyebilir. Ama sonuç olarak bunlar ağız dalaşından öteye gitmez diye düşünüyorum" diye konuştu.